Network

Sieci LAN / WAN / VPN
skuteczne rozwiązania

Projektujemy, budujemy i modernizujemy sieci LAN / WAN / VPN, zapewniając niezawodne funkcjonowanie wdrożonego rozwiązania oraz maksymalną ochronę przed dostępem nieuprawnionych osób. Oferujemy kompleksową realizację usługi – od doboru sprzętu, przez konfigurację, po utrzymanie ciągłości pracy sieci i monitoring urządzeń sieciowych. Chronimy Twoją sieć i rozwijamy ją.

Rozwój Internetu i technologii mobilnych powoduje potrzebę szybkiej i sprawnej wymiany informacji również wewnątrz organizacji. Nie sposób działać efektywnie bez wykorzystania sprawnie komunikujących się aplikacji i dostępu do danych w trybie online.

Projektowanie i wdrożenie nowoczesnej oraz niezawodnej infrastruktury sieciowej wiąże się z uwzględnieniem między innymi:


– różnorodności oferowanych na rynku rozwiązań sprzętowych, pracujących pod kontrolą różnych systemów operacyjnych.
– rosnącej liczby ataków ze strony Internetu, a w efekcie zapewnienia szczególnego bezpieczeństwa brzegu sieci firmowej i strefy wyniesionej DMZ.
– stale rosnącej liczby ataków na aplikacje i systemy webowe, pociągającej za sobą potrzebę kompleksowej ochrony i weryfikacji poziomu bezpieczeństwa oraz oceny ryzyka potencjalnych zagrożeń.

Ofertę wdrażania sieci LAN kierujemy do osób, które:


– Szukają sprawdzonego wykonawcy sieci lokalnej lub połączenia wielu oddziałów/lokalizacji
– Chcą zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych i udostępnianych danych
– Mają problem z niską wydajnością sieci i częstymi awariami
– Potrzebują elastycznych rozwiązań sieci VPN, WAN i LAN
– Projektując sieć, uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta oraz jego możliwości finansowe.

FLOWBERG IT w branży IT istnieje od 2018 roku, a doświadczenie osób pracujących w naszej firmie sięga lat 90. Zajmujemy się usługami IT w obszarach infrastruktury IT, integracji systemów, bezpieczeństwa i oprogramowania.

Flowberg IT Sp. z o.o. | ul. Sucha 3, 50-086 Wrocław | NIP 8943125802 | REGON 369508965 | KRS 0000719384

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, której akta rejestrowe przechowywane są przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 100000 zł.

Kontakt

Siedziba spółki

  • Sucha 3
  • 50-086 Wrocław

Biuro we Wrocławiu

  • Borowska 283b
  • 50-556 Wrocław

Bezpieczne płatności