Systemy backupowe

We współczesnym, zinformatyzowanym świecie każdego dnia przetwarzane są ogromne ilości danych, systemy backupowe stają się niezbędnym elementem organizacji. 

Wynika to z faktu, że pojawiają się  coraz większe obostrzenia w kwestii ochrony danych. Również środowiska produkcyjne są coraz bardziej złożone i coraz trudniejsze staje się zarządzanie kopiami bezpieczeństwa. W związku z tym zabezpieczenie środowiska przed utratą danych lub ich nieautoryzowanym dostępem jest niezwykle istotne.

Wychodzimy naprzeciw tym problemom. Nasze systemy backupowe to niezawodne systemy do tworzenia kopii zapasowych bazujące na produktach takich czołowych producentów jak HPE CommVault oraz Veeam.

Nasza oferta dotycząca backupu i archiwizacji danych obejmuje:

Wdrażanie

Optymalizację systemów backup

Audytowanie

Opiekę utrzymaniową

Monitoring

Wykorzystujemy najnowocześniejsze na rynku technologie, aby budować niezawodne i bezpieczne systemy, dopasowane zarówno do środowisk tradycyjnych, jak również wirtualnych. Naszą ofertę kierujemy do firm ze wszystkich sektorów gospodarki, które w swoich codziennych działaniach przetwarzają dane i potrzebują ich skutecznej ochrony.

Wdrożenie systemów backupowych ułatwia codzienną pracę, a także zwiększa bezpieczeństwo najważniejszych informacji. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo gwarancję holistycznego podejścia do rozwiązań z zakresu kopii zapasowych oraz archiwizacji danych, jak również najwyższej jakości usług wdrożenia i obsługi posprzedażowej.

Systemy backupowe Veeam

Veeam Backup & Replication to intuicyjne, elastyczne i niezawodne rozwiązanie, które zapewnia wysoki stopień dostępności wszystkich obciążeń chmurowych, wirtualnych i fizycznych.

Jako partner o statusie Veeam Value-Added Reseller Silver i uczestnik programu Veeam Cloud & Service Provider mamy potwierdzone kompetencje i zasoby do realizacji zaawansowanych instalacji.

Systemy backupowe CommVault


– płacenie tylko za potrzebne zasoby;
– wyższa efektywność inwestycji w informatykę (niższe koszty amortyzacji i koszty operacyjne);
– łatwiejsze oddzielenie strategicznych inwestycji w informatykę od rutynowych funkcji systemu informatycznego.

Masz system kopii zapasowych od Veeam? Rozważ tworzenie NIENARUSZALNEJ kopii zapasowej poza siedzibą.

FLOWBERG IT w branży IT istnieje od 2018 roku, a doświadczenie osób pracujących w naszej firmie sięga lat 90. Zajmujemy się usługami IT w obszarach infrastruktury IT, integracji systemów, bezpieczeństwa i oprogramowania.

Flowberg IT Sp. z o.o. | ul. Sucha 3, 50-086 Wrocław | NIP 8943125802 | REGON 369508965 | KRS 0000719384

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, której akta rejestrowe przechowywane są przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 100000 zł.

Kontakt

Siedziba spółki

  • Sucha 3
  • 50-086 Wrocław

Biuro we Wrocławiu

  • Borowska 283b
  • 50-556 Wrocław

Biuro w Warszawie

  • Pańska 96/105
  • 00-837 Warszawa

Bezpieczne płatności