Natalia Dutkiewicz | 2.01.2024

Po raz kolejny wesprzemy Uzdrowisko Szczawno – Jedlina w zakresie wdrożenia systemów IT!

To już kolejna współpraca z Uzdrowiskiem Szczawno – Jedlina w ramach wygranego postępowania przetargowego. Przypomnijmy – ostatnim razem podjęliśmy się wdrożenia infrastruktury cybernetycznej, obejmującego dostawę sprzętu i oprogramowania: serwerów, macierzy dyskowych, przełączników oraz aplikacji i systemów do tworzenia kopii zapasowych. 

Nowy wspólny projekt dotyczy natomiast znaczącej rozbudowy infrastruktury informatycznej Uzdrowiska. W ramach pierwszego etapu wdrożenia jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie, montaż i instalację:

 1.  serwerów,
 2.  macierzy,
 3.  szaf serwerowych,
 4.  systemu operacyjnego,

wraz z uruchomieniem licencji dostępowych oraz rozbudową systemu wirtualizacji.

Drugim etapem wdrożenia jest realizacja usług, która obejmuje:

 1. Przygotowanie projektu technicznego oraz dokumentacji powykonawczej w zakresie instalacji wdrażanych urządzeń, systemów i oprogramowania.
 2. Instalację i konfigurację serwera, macierzy dyskowej oraz oprogramowania wirtualizacyjnego.
 3. Aktualizację oprogramowania firmware w serwerze i macierzy dyskowej.
 4. Stworzenie dokumentacji powykonawczej oraz uruchomienie klastra wysokiej dostępności.

Co wdrożenie oznacza dla Uzdrowiska Szczawno – Jedlina?

W największym skrócie wdrożenie istotnie wpływa na zachowanie ciągłości działania systemów, a więc i procesów, gdyż wzmacnia odporność na awarie sprzętowe, a więc eliminuje przestoje.

Uzdrowisko Szczawno – Jedlina to jedno z najstarszych uzdrowisk na terenie Dolnego Śląska, którego uzdrowiskowy charakter był znany już w czasach średniowiecza. Uzdrowisko oferuje swoim gościom m.in. indywidualne pobyty hotelowe, wczesną rehabilitację kardiologiczną, szereg zabiegów fizjoterapeutycznych oraz dostęp do naturalnej wody mineralnej ANKA, wytwarzanej w oparciu o 4 źródła wód leczniczych wydobywanych w Szczawnie – Zdroju. Oferta Uzdrowiska obejmuje również turnusy rehabilitacyjne, profilaktyczne oraz świąteczne.

Wartość kontraktu: 346 511,00 zł

Aktualności

Powiązane artykuły

FLOWBERG IT w branży IT istnieje od 2018 roku, a doświadczenie osób pracujących w naszej firmie sięga lat 90. Zajmujemy się usługami IT w obszarach infrastruktury IT, integracji systemów, bezpieczeństwa i oprogramowania.

Flowberg IT Sp. z o.o. | ul. Sucha 3, 50-086 Wrocław | NIP 8943125802 | REGON 369508965 | KRS 0000719384

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, której akta rejestrowe przechowywane są przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 100000 zł.

Kontakt

Siedziba spółki

 • Sucha 3
 • 50-086 Wrocław

Biuro we Wrocławiu

 • Borowska 283b
 • 50-556 Wrocław

Bezpieczne płatności