Natalia Dutkiewicz | 25.02.2024

Weź udział w webinarze OSINT – dwa oblicza: atak i obrona!

Zapraszamy na zorganizowany wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” webinar, który pozwoli Ci zrozumieć, na czym polega idea OSINT, potocznie zwanym białym wywiadem. Poznaj dwa oblicza tej metody pozyskiwania informacji – wykorzystywanej zarówno w celu przygotowania do cyberataku, jak i do zapobiegania cybezagrożeniom w organizacji. 

Swoją wiedzą podczas webinaru podzielą się wieloletni praktycy w zakresie cyberbezpieczeństwa:

Jakub Karmowski

Doświadczony analityk OSINT z ponad 15-letnim stażem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zarówno w sektorze rządowym, jak i komercyjnym. Doświadczony trener oraz prelegent, propagujący nowe techniki w pozyskiwaniu informacji publicznie dostępnych. Obecnie Dyrektor Działu OSINT we Flowberg IT Sp. z o.o., gdzie nadzoruje prace związane z opracowywaniem metod analitycznych wykorzystywanych w analizach OSINT dla rynku komercyjnego. Jest również współtwórcą autorskich narzędzi analitycznych w obszarze IT.

Paweł Maziarz

Ekspert i architekt systemów bezpieczeństwa, który swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobywał jako administrator sieci i systemów Unix/Linux, następnie jako programista, a później pentester i architekt bezpieczeństwa systemów IT. Specjalizuje się w atakach socjotechnicznych oraz bezpieczeństwie fizycznym. Był jedną z kluczowych postaci rozwijających dział red-team w jednej z firm wielkiej czwórki i jednym ze współzałożycieli firmy Immunity Systems. Aktualnie jest założycielem spółki Alphasec i twórcą autorskich szkoleń znanych pod marką APT Masterclass.

Podczas spotkania dowiesz się między innymi:

  1. Na czym polegają techniki OSINT i w jaki sposób są wykorzystywane przez cyberprzestępców? 
  2. Jak wykorzystać OSINT w przeciwdziałaniu cyberatakom w organizacji?
  3. Jak OSINT wspiera proces analizowania incydentów cyberbezpieczeństwa oraz ograniczania potencjalnych cyberzagrożeń dla organizacji?

Webinar online odbędzie się 28 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

Rejestracja: <KLIK!>

Aktualności

Powiązane artykuły

FLOWBERG IT w branży IT istnieje od 2018 roku, a doświadczenie osób pracujących w naszej firmie sięga lat 90. Zajmujemy się usługami IT w obszarach infrastruktury IT, integracji systemów, bezpieczeństwa i oprogramowania.

Flowberg IT Sp. z o.o. | ul. Sucha 3, 50-086 Wrocław | NIP 8943125802 | REGON 369508965 | KRS 0000719384

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, której akta rejestrowe przechowywane są przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 100000 zł.

Kontakt

Siedziba spółki

  • Sucha 3
  • 50-086 Wrocław

Biuro we Wrocławiu

  • Borowska 283b
  • 50-556 Wrocław

Biuro w Warszawie

  • Pańska 96/105
  • 00-837 Warszawa

Bezpieczne płatności